Моменти Kyiv Nova poshta Half Marathon разом із «Три Ведмеді»

8 октября 2021, 12:27
Владелец страницы
0
8

Понад 10 тисяч учасників Kyiv Nova poshta Half Marathon 2-3 жовтня долали свої бігові дистанції центральними вулицями Києва.

Серед них – й учасники ювілейного, десятого, забігу «Командна П’ятірка», який цього року проходить під егідою компанії «Три Ведмеді» в усіх містах, що приймають бігові змагання Нової пошти та New Run.

«Команда П’ятірка» – дистанція, що об’єднує у злагоджені команди колег, друзів, родичів і знайомих, які протягом усього забігу можуть відчувати підтримку та мотивацію одне від одного. Всі учасники трьох команд, що фінішували з найменшим сумарним часом, отримали спеціальні подарунки від компанії «Три Ведмеді» – сумки-холодильники, наповнені морозивом.  

Kyiv Nova poshta Half Marathon 2021 запам’ятався «Найважчим забігом» ветерана АТО у військовій амуніції. Леонід Остальцев подолав 10 кілометрів у повному спорядженні, яке важить понад 30 кілограмів, присвятивши свій забіг українським військовим.

Дистанцію у 5 кілометрів пробігли майже 200 учасників символічного забігу «Маю силу» – Stop TB, покликаного привернути увагу громадськості до питання протидії туберкульозу в Україні.

В рамках заходу відбувся «Марафон для всіх», учасники якого долали лише 1 кілометр – дистанцію, яка для багатьох непомітна, але для деяких – недосяжна. Учасники «Марафону для всіх» бігли кілометр Хрещатиком, аби завоювати медаль для марафонця життя – людини, яка з різних причин подолати таку дистанцію не може, однак заслуговує на відзнаку за свою стійкість перед викликами долі.

У рамках заходу також відбулися індивідуальні традиційні старти на 21, 10 та 5 км, а також дитячі забіги на 100 та 500 метрів. Після подолання фінішної межі на всіх учасників, незалежно від дистанції, чекала солодка винагорода – морозиво від компанії «Три Ведмеді».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости спорта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.