Кросівки з переробленого пластику та київські локації

25 листопада 2020, 19:34
Власник сторінки
Журналист
0
30

Як пластикові пляшки стають новими кросівками

Тема відповідального споживання щороку набуває актуальності – усе більше світових брендів ініціюють створення екоколекцій, підтримуючи цей позитивний тренд. У квітні 2020  разом із британською компанією з перероблення пластику FIRST MILE створили колекцію спортивного одягу з вторинної сировини, а саме з переробленого пластику.

Перший дроп презентували в межах святкування Дня Землі, а після успіху колекції співпрацю вирішили продовжити. Наразі бренд і компанія з перероблення пластику створили другий дроп. До нього увійшло дизайнерське технологічне екіпірування для бігу та тренінгу, а також дві моделі функціональних кросівок.

У межах української промокампанії PUMA x FIRST MILE зняли відео з київськими локаціями. Героями ролика стали прогресивні українці, які сортують сміття та пропагують концепцію sustainability в щоденному житті.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости спорта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.