Кросівки з переробленого пластику та київські локації

25 ноября 2020, 19:34
Владелец страницы
Журналист
0
27

Як пластикові пляшки стають новими кросівками

Тема відповідального споживання щороку набуває актуальності – усе більше світових брендів ініціюють створення екоколекцій, підтримуючи цей позитивний тренд. У квітні 2020  разом із британською компанією з перероблення пластику FIRST MILE створили колекцію спортивного одягу з вторинної сировини, а саме з переробленого пластику.

Перший дроп презентували в межах святкування Дня Землі, а після успіху колекції співпрацю вирішили продовжити. Наразі бренд і компанія з перероблення пластику створили другий дроп. До нього увійшло дизайнерське технологічне екіпірування для бігу та тренінгу, а також дві моделі функціональних кросівок.

У межах української промокампанії PUMA x FIRST MILE зняли відео з київськими локаціями. Героями ролика стали прогресивні українці, які сортують сміття та пропагують концепцію sustainability в щоденному житті.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости спорта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.