місто Покров під прицілом Національних Дружин

2 ноября 2019, 13:17
Владелец страницы
Журналіст, юрист
0
46

Бійці Національний Дружин та активісти Національного Корпусу в черговий раз, вийшли на патрулювання свого маленького містечка Покров що на Дніпропетровщіні. За остані 6 місяців це вже 20те патрулюваня

   В місті Покров що на Дніпропетровщіні вже 10 місяців активно, працює напрямок АЗОВського руху це політична партія Національний Корпус та Громадське формування з охорони громадського порядку Національні Дружини. 
   За цей час було проведено декілька десятків патрулювання, допомого місцнвим поліцейським в затримані правопорушників, більше десятка відкрити спортивних тренувань та багато іншого...
   Зараз актив На2іональних Дружин та Національного Корпусу налічується за сотню, вік таких активістів від 17 рлоків до 30, серед активу є педагоги, ветерани АТО, та почесні громадяни міста. 
   Інформація була отримана від інформреферента Національного Корпусу Покров!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости спорта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.