Активісти Національного Корпусу зупинили незаконне будівництво в центрі Дніпра !

12 января 2019, 22:35
Владелец страницы
Журналіст, юрист
0
55

Сьогодні 12 січня 2019 року активісті з Національного Корпусу Дніпро розгромили огорожу та заблокували незаконне будівництво багатоповерхового комплексу.

   Сьогодні 12 січня 2019 року активісти Національного Корпусу зупинили незаконне будівництво в центрі Дніпра. Забудовник замість реконструювання існуючих будинків вирішив збудувати між ними 14-ти поверховий дім.   
 Після того як активісти зруйнували паркан де вже будувався котлован для будівництва, вони заблокували будівництво та змусили будівельну техніку виїхати. Після чого приїхала слідчо оперативна группа національної поліції та розпочала службове розслідування. 
Поки йдуться процесуальні дії будівництво призупиненно. За словами голови Національного Корпусу Дніпро Дениса Котенка вони і в подальшому будуть контрулювати цю ситуацію та не дадуть відновити незаконне будівництво. 


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.