У Харкові відкрився велотрек

11 липня 2017, 16:32
Власник сторінки
1
45

В Україні на одне овальне кільце для змагань з велотрекових гонок стало більше. У Харкові урочисто відкрили оновлений велотрек «Динамо», що знаходиться по вул. Динамівській, 3.

  

За словами учасників заходу, для того, щоб реконструювати велодром, була виконана величезна робота. Додатково були задіяні висококласні фахівці, залуено чималі матеріальні ресурси. І ось тепер Харків може похвалитися власним сучасним спортивним овальним майданчиком для велосипедистів.

 

«Я дуже добре знаю долю цієї спортивної споруди. Свої перші кроки у спорті я робив саме тут», - зазначив у своєму вступному слові перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Віктор Корж.

 

Після цього Віктор Корж особисто випробував трек. «На харківському треку, можливо, вже хтось і поставив хрест. Але ми його капітально відновили, тут чудове бетонне покриття. Трек відповідає стандартам, і вже наступного року на ньому відбудеться національний чемпіонат України», - зауважив Корж.

 

Окремо Корж висловив надію, що до Харкова на відновлений трек повернуться міжнародні, як європейські, так і світові, змагання. А поки що, після урочистого відкриття, на велотреку «Динамо» відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту серед юнаків і дівчат, куди завітали і гості із сусідньої Білорусі.

 

Також зауважимо, що під час заходу за високі спортивні досягнення цінним велосипедом було нагороджено майстра спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Андрія Винокурова.

 

Харківському велотреку «Динамо», що приймав чемпіонати СРСР та України, у 2018 році виповниться 60 років, 10 останніх з яких він не функціонував. У 2016 році був проведений капітальний ремонт велотреку. І ось тепер – офіційне відкриття. Кільце включає у себе 333 м велодоріжок, трибуни на 400 місць, душові, роздягальні та зали для тренувань і зберігання інвентарю.

 

Як відомо, 20 травня у Києві, після ремонтних робіт, відкрили оновлений столичний велотрек і центр велосипедної культури, розташовані на вул. Б. Хмельницького, 58. Тоді учасники заходу висловили надію, що з відродження велотреку починається відродження київського, а також українського загалом, велоспорту.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости спорта
ТЕГИ: велоспорт,Харьков,велотрек
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.