2500 дітей додатково піде у дитсадки Києва до кінця року

01 березня 2018, 14:34
Власник сторінки
0
28
2500 дітей додатково піде у дитсадки Києва до кінця року

Про це повідомляє Український фонд соціальних інвестицій

До кінця 2018 року у дитячих садках Києва створять 2500 додаткових місць. Про це сьогодні розповів Андрій Лактіонов, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) під час публічного звіту організації.

Наразі УФСІ уже відремонтував 71 групове приміщення у 34 дитячих садках столиці.

 

«В електронній черзі у дитсадки Києва перебуває 4200 дітей. У той же час у столичних дошкільних закладах є сотні приміщень, що потребують капітального ремонту, і тому не використовуються або використовуються не за призначенням. Для ремонту таких приміщень ми залучаємо кошти уряду Німеччини. Ми ремонтуємо спальні, роздягальні, ігрові кімнати, куточки для роздачі їжі, ремонтуємо дах та підлогу, замінюємо систему опалення, ставимо теплі вікна та двері, використовуємо безпечні для дітей матеріали. Завдяки цьому  у відремонтовані групи уже ходять понад 1800 дітей», – зазначає Андрій Лактіонов, виконавчий директор УФСІ.

 

На ці роботи УФСІ залучив кошти Уряду Німеччини, надані через Німецький банк розвитку KfW у розмірі 112,8 млн грн. Відремонтовані групи забезпечує меблями місцева влада.

 

«Відповідно до завдання, поставленого Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, ми взяли собі за мету зробити так, щоб в Україні до 2020 року не було черг в дитячі садки. Один із способів створити додаткові місця у дошкільні заклади - залучити інвестиції. Привести в Україну інвестора може установа, якій довіряють і яка застосовує європейські підходи у роботі. УФСІ вдалося залучити інвестиції уряду Німеччини для ремонту дитячих садків та створення додаткових місць», – зазначає Олександра Чуркіна, заступник Міністра соціальної політики України.

 

УФСІ вкладає кошти як в ремонт груп загального профілю, так і групових приміщень для дітей з інвалідністю та інклюзивних груп. Зокрема, створено 4 групи для дітей із захворюваннями шлунку, 1 групу для дітей з порушенням психічного

 

 

 

 

 

 

 

розвитку, а також інклюзивні групи, які відвідують діти із синдромом Дауна та аутизмом. Для того, щоб вихователі комфортно почували себе в таких колективах

та ефективно працювали з усіма дітками УФСІ проводить тренінги для освітян з

підвищення кваліфікації. Зокрема, 90 вихователів взяли участь у тренінгу «Лялька як персона».

Завдяки новоствореним групам у дитячих садках Києва з’явилося понад  200 робочих місць.

Окремо УФСІ вкладає кошти у ремонт дошкільних закладів та шкіл у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та м. Львів. Саме в цих регіонах організація створює соціальне житло для переселенців. Наразі уже заселено майже півсотні внутрішньо переміщених осіб. Зараз УФСІ ремонтує соціальні квартири та гуртожитки, щоб до кінця цього року заселити ще понад 700 внутрішніх мігрантів.

 

«Окрім дитячих садків, один із пріоритетних напрямків нашої роботи – допомога переселенцям. Саме тому ми створюємо для них соціальне житло. Також вкладаємо кошти у ремонт шкіл, спеціалізованих інтернатів та організовуємо навчальні заходи, де об’єднуємо представників влади, активних мешканців та переселенців навколо вирішення проблем їхньої громади. Зокрема, в рамках програми перекваліфікації «Гідна праця» уже взяли участь понад 420 учасників», – додає Андрій Лактіонов.

 

За 2017 рік УФСІ інвестував у розвиток усіх соціальних програм 155 млн грн. Про використання цих коштів організація відзвітувала публічно. УФСІ – перший з виконавців проектів міжнародної допомоги в Україні, що розпочав проводити тендерні закупівлі через онлайн систему Prozorro. Детально ознайомитися із діяльністю та результатами роботи УФСІ можна на сайті.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
ТЕГИ: детский сад,минсоцполитики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.