«Ілляшев та Партнери» профінансує теплозабезпечення КНУ імені Т. Шевченка

18 января 2018, 15:02
Владелец страницы
0
54

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» запропонувала безповоротну фінансову допомогу КНУ імені Т. Шевченка, щоб навчальний процес юридичного факультету не припинявся.

«У нашій компанії працюють десятки фахівців, для яких Київський національний університет імені Тараса Шевченка є alma mater. Ми не могли стояти осторонь, почувши інформацію про те, що студенти юридичного факультету КНУ переведені на дистанційне навчання через недостатню температуру в навчальних приміщеннях. Ми готові покрити частину поточних витрат університету на опалення, щоб студенти юридичного факультету продовжували навчання на денній формі, а не дистанційно, і закликаємо інші провідні компанії підтримати нашу ініціативу, – заявив Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Ми також готові в поточному році виділити кошти на програму енергозаощадження для поліпшення теплопостачання приміщень університету, щоб температура в корпусі була достатньою для комфортного навчання, та щоб подібні ситуації надалі ніколи не виникали».

Раніше ЗМІ повідомили, що студенти університету переведені на дистанційне навчання до 28 лютого 2018 року через проблеми вищого навчального закладу з оплатою житлово-комунальних послуг. Пізніше Київський національний університет імені Тараса Шевченка спростував інформацію про наявність заборгованості за опалення приміщень і заявив, що зміна графіка навчання була затверджена 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: бизнес,помощь,Университет Шевченка,юристы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.