Костянтин Стасюк:Монголи його називають білим шаманом

13 червня 2019, 03:12
Власник сторінки
журналист
0
132
Костянтин Стасюк:Монголи його називають білим шаманом

Неймовірно, але ця унікальна людина досягла небачених властивостей власного організму. Електромагнітне поле Землі тіло Констянтина Васильовича відштовхує від поверхні.


Кмітливість українців неперевершена

Констянтин Стасюк, 64 роки.

Монголи його називають білим шаманом.

Росіяни чаклуном.

Українці козаком- характерником.

Перший серед людей підкорює силу тяжіння землі.

Неймовірно, але ця унікальна людина досягла небачених властивостей власного організму. Електромагнітне поле Землі тіло Констянтина Васильовича відштовхує від поверхні.

Аналог рухів американських астронавтів  під час перебування на Місяці…

Сила піднімання тіла Костянтина в режимі енергоактивності настільки потужна, що унеможливлює пересування паралельно поверхні землі.

Будь-які  коливання його тіла під час рухів, миттєво утворюють підйомну силу від поверхні землі і при власній вазі 60 кг для горизонтальних переміщень, він використовує додаткове навантаження вагою 25 кг.

Згадаємо водолазів, що йдуть по морському дні. Без додаткового навантаження вони  не зможуть пересуватися в умовах підвищеного тиску.

Костянтин Стасюк демонструє динаміку рухів в умовах землі, які звичайна людина може здійснити лише на планеті з іншою гравітацією, або на морському дні.

Ще в 2012 році, розробками Стасюка зацікавилася Росія і запросила для співпраці в Сибірську академію наук.

Написали схвальну статтю (К. Стасюк: неправильная физиология) і розмістили на відомих сайтах таких як Крамола, Ящик Пандори та на інших.

Починаючи з 2012 року, Сибірська академія наук веде дослідження у цьому напрямку…

В 2014 році, США направили до України відомого американського вченого Бориса Аврамчука, у якого запатентовано 110 винаходів і відкриттів.

Отримані ним відеоматеріали він розмістив в Ютубі під назвою “Подорож за океаном”.

На превеликий жаль українським науковцям не цікаві винаходи українських людей…

Хочеться вірити, що зміни відбудуться, що нова команда керівництва країни створить комітет розгляду винаходів наших земляків, що підніме авторитет нашої держави і повагу української нації у всьому світі.

Ігнорувати, заперечувати, критикувати методику Стасюка, вже пізно. Інформація вже поширена світом.

Заперечувати і сумніватися не варто! Енергетична модель роботи організму існує і поширюється світом. Деталі – тел. 0501706398

Час змін настав! Шанс для кожного змінити своє життя є!

Долучайтеся до новітніх знань!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости науки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.