Україна отримує небачений шанс лідерства в сфері оздоровлення

30 травня 2019, 00:59
Власник сторінки
журналист
0
34
Україна отримує небачений шанс лідерства в сфері оздоровлення

Костянтин Стасюк впевнений, що науковці, тренери, спортсмени, медики, педагоги повинні зрозуміти новітні технології, їх освоїти

Володимир Пилат – Президент Міжнародної федерації бойового гопака: Лише в ХХІ столітті людині вдалося підкорити енергію сили тяжіння землі. Біогравітація і є тим ключем вдосконалення, оздоровлення і підвищення функціональності людини. (Біогравітація – підвищення енергетичного потенціалу).

Легендарні українці, честь і шана яким ніколи не згасне, першими зрозуміли і шукали можливості підвищення функціональності організму за рахунок власних енергетичних ресурсів, а не за рахунок стимулюючих препаратів.

Валерій Васильович Лобановський і Віктор Іванович Берковський ще в ті роки працювали і вели дослідження в цьому напрямку. На жаль, не встигли… Дослідження зупинилися.

Але, ідея була підхоплена українськими патріотами. Які створили благодійний фонд “Оновлення людини”. Роки пошуків, невдачі і маленькі перемоги згуртували ядро мозкового центру аматорів і фахівців в області динаміки рухів людини. І вже сьогодні є певні результати, які свідчать самі за себе.

Костянтин Васильович Стасюк, отаман характерників Міжнародної федерації бойового гопака демонструє світу нову технологію рухів, які здійснюються не за рахунок серцево-м`язової активності, а за рахунок енергетичного збудження мікро-м`язових коливань. Що призводить до формування потужного біополя людини. Це дозволяє значно зменшувати сили, які притискають тіло до землі.

В цих умовах ефективність рухів сягає небачених показників. Швидкість, амплітудність, потужність і витривалість стають на порядок вище.

Костянтин Стасюк впевнений, що науковці, тренери, спортсмени, медики, педагоги повинні зрозуміти новітні технології, їх освоїти і відповідно, досягти небачених для світу результатів.

Контакт – тел. 0501706398

Україна отримує небачений шанс лідерства в сфері оздоровлення, спорту, досягнень…

Дослідники, які брали участь у проекті: Пилат Володимир Степанович – Президент Федерації бойового гопака, Фенікс Дмитро Соломонович – астросталкінг Всесвіту, доктор тибетської медицини, Стасюк Костянтин Васильович – голова благодійного фонду “Оновлення людини”.

Консультанти: Огірко Ігор Васильович – доктор фізико-математичних наук, професор біодинаміки; Проць Дмитро Іванович – професор-біохімік.

Долучайтеся!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости науки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.