Законотворці пліч-о-пліч з студентством захищають права ВНАУ

15 апреля 2017, 08:56
Владелец страницы
3
76

Студенти Вінницького національного аграрного університету спільно із керівництвом, професорсько-викладацьким складом роблять усе можливе, аби відновити справедливість.

По всій Україні загострюється ситуація навколо науково-дослідних земель освітніх та наукових установ. Вони постійно піддаються рейдерським атакам з боку ласих на поживу чиновників. Найстрашніше те, що на боці цих чиновників опиняються і правоохоронні органи, не дотримуючись позиції закону. Декларуючи з високих трибун розвиток країни у європейських традиціях у напрямку побудови правової держави, у реальності нищимо майбутнє України.

Студенти Вінницького національного аграрного університету спільно із керівництвом, професорсько-викладацьким складом роблять усе можливе, аби відновити справедливість та отримати можливість і надалі продовжувати наукову роботу, довести до логічного завершення розпочаті досліди, проекти по розвитку органічного землеробства, проводити практичні заняття на землях, що належать університету на правах постійного землекористування.

Про свою позицію вони говорять відкрито. На захист студентів і закону сьогодні виступив і народний депутат України Андрій Шинькович, заявивши разом із студентами свою позицію під час брифінгу у стінах Верховної Ради України.  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.