Кваліфікована медична допомога в кожну оселю

14 октября 2014, 14:57
Владелец страницы
Кандидат в народні депутати. Полтава
0
49

Полтавчани повинні отримувати професійну, ефективну медичну допомогу.

Вячеслав Науменко як кандидат в народні депутати України по 144 одномандатному мажоритарному виборчому округу вбачає основною ціллю підтримку вітчизняної медицини.


Полтавчани повинні отримувати професійну, ефективну медичну допомогу. В цьому контексті необхідно кардинально реформувати систему медичного забезпечення на законодавчому рівні, звернути увагу на сільську медицину, фельдшерські пункти.

Фахівці в цій сфері повинні мати добре матеріально-технічне забезпечення, відповідне житло, що дасть можливість талановитій молоді реалізувати свої прагення.

Не повинен стояти осторонь і рівень заробітної плати для лікарів і допоміжного персоналу. Лише добреоплачуваний медик матиме змогу підвищувати свій кваліфікаційни рівень, займатися поряд з практикою науково-дослідницькою діяльністю.

Лікар повинен бути тим спеціалістом яких поважатимуть і матері з дітками, і пенсіонери, і інші верстви населення, які в силу певних обставин змушені звертатися за допомогою.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.