Who is next?

22 апреля 2011, 22:26
Владелец страницы
Политолог
0
623

Хто наступний? У черзі на відвідини Генпрокуратури, затримання чи взяття під варту і направлення до СІЗО?

Влада демонструє неабияку послідовність у переслідуванні. Причому не лише прямих опонентів з опозиції. А всіх. Всіх, хто навіть теоретично може бути небезпечний. Позавчора були Луценко і Тимошенко. Вчора – Кучма. Сьогодні – Пилипишин. Хто наступний? До кого ВМС чи СБУ прийде завтра? Хто з умовних VIPів опиниться на допиті чи на стільці обвинувачуваного завтра?

Вибіркове правосуддя, схоже, досягло, чи принаймні вже досягає свого апогею. Затримують, допитують, порушують карні справи проти всіх, хто навіть теоретично може бути небезпечний для нинішньої влади. Що це означає для нас у практичному плані? – як запитав би головний герой культового роману Пєлєвіна «Generation P» Вавілен Татарський. Це означає лише закручування гайок.

Безвихідь. У якій суспільство живе вже понад рік. І у якій влада опинилася вже десь у вересні, а усвідомлювати себе у ній починає лише зараз… Це безвихідь безпорадності. Коли немає змоги і розуму проводити реформи, проте є катастрофічне бажання зберегти владу, вплив і при цьому виглядати не «каліфами на час», «тимчасовцями», а буцімто «реформаторами» і «модернізаторами»…

Тому треба імітувати боротьбу із корупцією і «неухильне» встановлення законності … поки самі крадуть … Тому треба ізолювати, залякати і затерти всіх і кожного, хто може стати хоч якимось уособленням інакодумства і альтернативи. Що і робиться. Руками «не кума» і правоохоронних органів, як «охороняють право» Януковича будувати, чи радше ШИКУВАТИ «нову країну»… Країну, у якій ніхто не знає, коли і за що опиниться під прицілом вибіркового правосуддя. А якщо не хоче бути «наступним», мусить шикуватися у шеренги «згодних» лизоблюдів.

Янукович будує країну, у якій за влучним висловом великого англійського поета Джона Дона, «никогда не знаешь, по ком звонит колокол»…

«Возможно, он звонит по тебе?...»

Олексій Краснопьоров, політичний консультант

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.