Секрет об'єктивної журналістики

16 ноября 2011, 21:14
Владелец страницы
Политолог
0
529

А висновки робіть самі!

Раптом замислився над тим, чи є в Україні об'єктивна журналістика і чи можлива вона в принципі?

Мабуть, її немає не лише в Україні, але і в принципі. Тому що навіть незалежні журналісти висвітлюють події, політичну, економічну, соціальну ситуацію тощо, виходячи із власних світоглядних позицій і переконань. Тому в певному сенсі це все одно не об'єктивно, адже випливає із особистих позицій і умовиводів людини, яка пише.

Справді об'єктивну інформацію можна отримувати лише читаючи / дивлячись / слухаючи кілька незалежних джерел і співставляючи їхню інформацію і оцінки. І головне - аналізуючи цю інформацію.

Отже, якщо Ви хочете мати об'єктивну інформацію і об'єктивний погляд на життя - читайте, дивіться і слухайте декілька незалежних джерел, а висновки робіть самі!

P.S. На жаль, в українських реаліях це ускладнюється тим, що незалежних ЗМІ в нашій країні не так уже і багато. Точніше, їх можна на пальцях перелічити.

Олексій Краснопьоров, політичний консультант, креативний директор консалтингової агенції Concept GRoup

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.