Країна парадоксів

17 ноября 2011, 13:08
Владелец страницы
Политолог
0
584

Чи може називатися європейською така країна?

У реаліях, в яких живе українське суспільство чимало парадоксів. Наприклад, в молоко у нас коштує дорожче пива, книга - дорожче, ніж пляшка спиртного, чиновники живуть багатше бізнесменів, а некваліфікована робота оплачується вище за роботу, яка потребує спеціалізованих знань і навичок. І так далі, і так далі, і так далі.

Але, маубть, найпарадоксальнішими у нас є правила дорожнього руху. Один приклад. В Україні існує лише один вид транспорту (окрім президентського кортежу, звісно), який заборонено зупиняти ДАІшникам. Це інкасаторські автомобілі. Не існує причини, з якої можна було б зупинити автомобіль, який перевозить гроші. Можна лише зняти правопорушення на камеру, а потім подати до суду.

А от, наприклад, машину швидкої допомоги за певних обставин зупинити можна. ДАІшники мають на це право. Навіть, якщо "швидка" везе тяжко хвору людину.

Виникає філософське питання: чи може називатися європейською країна, в якій гроші цінуються більше за людське життя і матеріальні цінності захищені краще за моральні

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.