Чим відрізняється Україна Януковича від України Кучми?

23 ноября 2011, 08:26
0
536

Один простий приклад.

Один простий приклад: вчора на Майдані співробітники "Беркута" оточили, затримали і заважали вийти з оточення народному депутату Андрію Парубію.

Що це означає? Це значить, що для нинішньої міліції не існує депутатської недоторканності, закріпленої законом. Тобто накази керівництва важливіші і дієвіші за державні закони! За Кучми така ситуація була просто немислимою. Я принаймні не пам'ятаю жодного випадку, щоб проти опозиційного депутата міліція застосовувала сила. Тобто навіть за авторитарного Кучми закони поважалися більше, ніж за Януковича.

Хочу, щоб мене правильно зрозуміли. Я не намагаюся видати за жертву пана Парубія. Я тим більше не апогогет депутатської недоторканності. І вже точно я не ностальгую за часами Кучми.

Просто це дуже показовий приклад. Якщо міліція застосовує силу проти недоторканних нардепів - і Парубій не є тут поодиноким винятком - то що ж вони можуть зробити із рядовим громадянином? Якщо накази начальників в Україні Януковича важливіші за закони...

Що вони можуть зробити стає зрозуміло, згадавши приклад студента Ігоря Індила.

Що й казати. Будуємо нову країну. Країну безкарності і беззаконня.

Олексій Краснопьоров, політичний консультант, креативний директор консалтингової агенції Concept GRoup

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.