Ігри з мораторієм на продаж землі

9 декабря 2011, 13:42
0
489
Ігри з мораторієм на продаж землі

Парламентарії можуть таки "випадково" не встигнути продовжити мораторій до Нового року.

Верховна Рада не підтримала проект Володимира Яворівського щодо продовження мораторію на продаж землі до 2013 року. Звісно, спікер Литвин заявив, що мораторій таки буде прийнятий і навіть доручив профільному комітету з питань АПК підготувати відповідний законопроект.

Проте...

Проте парламентарії можуть таки "випадково" не встигнути продовжити мораторій до Нового року. І закон вступить в силу через кілька тижнів після початку 2012 року.

Тобто з'явиться часовий люфт, коли мораторій не діятиме і землю буде купувати можна. Жодних сумнівів, що деякі представники української "бізнес-еліти" дуже сильно чекають на цей короткий період "випадкової" невизначеності і вміло та вдало цим періодом скористаються.

Це в ситуації, коли на даний момент вже 48% землі, за деякими оцінками (http://www.radioera.com.ua/eranews/?idArticle=37009) знаходиться у приватній власності латифундистів.

Тож виникають великі сумніви, що можлива проволочка із прийняттям мораторію і часовий люфт для продажу землі буде випадковим...

Олексій Краснопьоров, політичний консультант, креативний директор консалтингової агенції Concept GRoup

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.