Тимошенко вийшов з тіні дружини

13 января 2012, 11:04
0
516

Не варто відкидати те, що після арешту Юлії Володимирівни в Олександра Тимошенка з'явилося поле для особистої політичної гри.

Чоловік екс-прем'єра Юлії Тимошенко 51-річний Олександр Тимошенко 6 січня отримав статус біженця в Чехії. Оселився у Празі.

— На арешті Юлії Тимошенко починають грати не лише політики з її оточення, а й найближчі до неї люди, — коментує директор консалтингової агенції "Концепт ґруп"Олексій Краснопьоров, 23 роки. — Звісно, такий крок можна пояснити побоюванням у подальшому кримінальних справ щодо "Єдиних енергетичних систем України" (2001-го Генпрокуратура відкрила справи проти Юлії Тимошенко, її чоловіка Олександра та декількох керівників ЄЕСУ, звинувачуючи в ухилянні від сплати податків в особливо великих розмірах. Справи були закриті 2005-го. На початку листопада 2011-го Генпрокуратура відкрила чотири справи, розслідуючи стосунки ЄЕСУ і міноборони Росії. — "ГПУ"). Проте не варто відкидати те, що після арешту Юлії Володимирівни в Олександра Тимошенка з'явилося поле для особистої політичної гри. Він вийшов із тіні дружини.

Олександр Тимошенко зареєстрував у Празі міжнародну громадську організацію "Батьківщина". Можливо, це спроба напрацювати контакти на Заході. Зробити це значно простіше під час безпосередніх зустрічей із європейською політичною тусовкою. Можливо також, Олександр Тимошенко є частиною політичної гри першого заступника голови партії "Батьківщина" Олександра Турчинова. Доки Юлія Тимошенко перебуває в ув'язненні, її партія поступово деградує, а великий електоральний ресурс розмивається. Потрібен альтернативний лідер. Турчинов ним не став, але не проти зберегти під своїм контролем те, що залишилося від БЮТу. Стати формальним лідером може Олександр Тимошенко. Новому лідеру потрібно швидко легітимізуватися в цій ролі, якщо не в очах виборців, то хоча б в очах зовнішнього світу. Тому Олександр Тимошенко в Чехії працюватиме на зовнішньому напрямку, а Турчинов займатиметься партійними справами в Україні.

Олександр КУРИЛЕНКО

http://gazeta.ua/articles/comments-newspaper/_timoshenko-vijshov-z-tini-druzhini/417858

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.