Азаров як головний противник другої державної

26 марта 2012, 07:43
0
542
Азаров як головний противник другої державної

Як це буде...

Ясна річ, що друга державна мова - це не більше, ніж нове застосування старої передвиборчої мульки регіоналів. Єдине, що має тут турбувати суспільство - це той факт, що зараз ПР при владі. А отже, щоб використати цю мульку ефективно, їм вже не вдасться просто обіцяти другу державну. Їм потрібно буде приймати закон про її запроваждення. Адже в їхніх руках вся повнота влади. Інакше всім прихильникам другої державної стане зрозуміло, що ПР їх просто розводить і кидає. Ну, власне, як і мають чинити типові "наперсточники".

Проте є й заспокійлива новина. У самій Партії регонів є щонайменше один рішучий противник другої державної мови. Це номінальний голова партії і прем'єр за сумісництвом Микола Азаров. Микола Янович просто не потягне введення другої державної. Тому й виступатиме проти цього.

У моїй уяві це відбувається приблизно так. Азаров на черговому з'їзді ПР стоїть перед однопартійцями навколішки і благає: "Хлопци, нє трєба другої державної. Я іщє пєрше нє вівчів!"

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.