НОВИЙ СМАК СВЯТА

24 августа 2022, 11:47
Владелец страницы
политический консультант
0
17
НОВИЙ СМАК СВЯТА

Живе неофіціозне свято мільйонів. Бо переважна більшість українців співвіднесла себе з країною, відчула спільність історичної долі.

День незалежності на початку 1990х рр був для мене справді святом. В ті роки моє покоління відчувало себе дотичним до появи нової державності, причетним до іі становлення.
З часом, з так званою «розбудовою держави», посилилося відчутия відчуженості від цієї «держави», як бюрократичного апарату. Ми (не всі) усвідомили різницю між держава та країна.
Ми зрозуміли, що держава може мати антинародний чи антинаціональний характер.
Натомість бюрократія виголошувала символи причетності людей до держави. Офіціоз та штучність свята, особливо в деякі роки правління Кучми, Ющенка, Януковича чи Порошенка примушувала іхати з Києва і не брати участь в цьому «святі» лубочних вистав, псевдопарадів та шашликів.
А ось цього річний День Незалежності знову набув смаку, який я пам’ятаю з початку 1990х. Справжній, цінний для мене особисто, рідний. Мій День Незалежності моєї України. Інше проживання.
Велика подяка за це воїнам та волонтерам, які тримають сьогодні небо.
Живе неофіціозне свято мільйонів. Бо переважна більшість українців співвіднесла себе з країною, відчула спільність історичної долі. Отже і День Незалежності отримав нове прочитання.
Зі святом вас! Слава Украіні!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,день незалежності,війна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.