ГО «Лікарський Фронт»: аптечка життя від українських медиків

16 червня 2022, 11:58
Власник сторінки
0
105
ГО «Лікарський Фронт»: аптечка життя від українських медиків

Воювати на всіх фронтах задля спільної перемоги - саме так вирішили досвідчені українські лікарі, які об'єдналися у громадську організацію “Лікарський Фронт”.

Воювати на всіх фронтах задля спільної перемоги - саме так вирішили досвідчені українські лікарі, які об'єдналися у громадську організацію “Лікарський Фронт”. 


У надскладний для усіх українців час лікарі-волонтери та громадські діячі створили надважливий “Лікарський Фронт”, який допомагає та вирішує нагальні потреби людей по всій території України. Започаткував ГО "Лікарський Фронт" лікар вищої категорії, дерматоонколог-дерматовенеролог, Лисецький Андрій Вікторович, який є засновником та головлікарем мережі клінік CALM. 


У перші дні війни наша команда почала допомагати теробороні, а згодом поспілкувалася з  військовими ЗСУ, поговорили з журналістами, які бувають на фронті, для того, щоб зрозуміти, які потреби незакриті. І однією з них була повноцінно укомплектована персональна аптечка.


Так народився перший проект «Лікарського фронту» – аптечка життя. Ідея виникла не на рівному місці: лікарі, які об'єдналися в ГО, відразу побачили, що медичні бокси, що існують на фронті, недоукомплектовані цілим рядом життєво необхідних предметів і ліків.


Організація була створено усього два місяці тому - 19 квітня 2022 року, але вже за цей короткий проміжок часу зробила чимало добрих справ на лікарському фронті. Ідея створення народилась сама собою - спочатку допомогали об'єднанням ТРО, а потім, дізнавшись потреби воєнних на лінії фронту - почали укомплектовувати аптечки для наших захисників, включаючи кровоспинні та засоби для радіаційного захисту. Вже за кілька тижнів на передовій отримали аптечки від "Лікарського Фронту".


Основними напрямками діяльності ГО “Лікарський Фронт” є: медичне забезпечення військових на фронті, медична реабілітація військових, допомога безпритульним тваринам. За словами організаторів, це тільки початок, адже також вони планують зосередитися на відбудові українських міст після закінчення війни на території української держави.


Крім того, відомо, що ГО “Лікарський Фронт” займається також перевезенням на лікування та стерилізацією тварин. Лише у травні організація доправила 5 тонн корму у Білогородку, Ірпінь та Боярку, за допомогою чого врятувала від голоду більш ніж 300 собак та 200 котів. А також придбали автівки для потреб ЗСУ, саме ці автівки, придбані Андрієм Лисецьким, відвозять гуманітарну допомогу до гарячих точок, а звідти забирають людей до більш безпечних міст України. 


Варто відзначити, що за час існування ГО допомога у вигляді індивідуальних аптечок та інших необхідних для перемоги речей була надана більше 25 батальйонам, ТРО, а також біженцям з найгарячіших точок України. Доречі, зараз відкритий збір на ще одну партію аптечок для наших військових. Ціна одного набору коштує 4000 грн. 


Для усіх тих людей, які прагнуть допомогти нашій державі якнайскоріше отримати бажану перемогу над російським агресором та зберегти якомога більше життів наших воїнів - залишаємо посилання для донатів: Як своїм прикладом довів Сергій Притула, кожна гривня має значення і кожен може зробити свій внесок задля спільної перемоги. 


Якщо хочете більше дізнатись про організацію - це можна зробити на сайті: https://www.likar-front.org/


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: благотворительность,новости Украины,Война в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.