ГО "Лікарський Фронт":Зірки та блогери допомогли зібрати на 20 евакуаційних авто

12 липня 2022, 08:48
Власник сторінки
0
33
ГО  Лікарський Фронт :Зірки та блогери допомогли зібрати на 20 евакуаційних авто

ГО "Лікарський Фронт": Найкращий спосіб допомогти собі - допомогти іншому

ГО "Лікарський Фронт": Найкращий спосіб допомогти собі - допомогти іншому


В Україні, як і у всьому світі, зараз відбуваються глобальні зміни, трансформація всередині кожного з нас настільки значуща, що вже неможливо жити як раніше. Ми потребуємо бути корисними та допомагати тим, хто цього потребує, насамперед, щоб відчувати себе Людиною з великої літери та відчувати життя. 


Немає сумніву, що об'єднаними зусиллями ми привертаємо увагу світу до України та зацікавлюємо міжнародні фонди та організації до колаборації. Волонтери, громадські організації та міжнародні благодійні фонди вже зробили немало для української держави, але цю спільну щоденну роботу потрібно продовжувати задля того, щоб якомога скоріше настав мир в Україні. Усі наші зусилля крок за кроком наближають до перемоги, а єдність та самовідданість українського народу надихає не тільки самих українців, але і людей по всьому світу. 


Натхненні добрими справами та спільною роботою українців, ГО "Лікарський Фронт" продовжує робити добрі справи, а наразі вже більше 20 автомобілів придбані, щоб доставляти медикаменти та іншу гуманітарну поміч, перевозити людей з гарячих точок, а також допомагати нашим воїнам виборювати перемогу. Це автомобілі марок RENAULT KANGOO, Peugeot Partner, RENAULT TRAFIC, Nissan X-Trail, Toyota Camry, Nissan Murano, Honda Pilot, Ford Transit та багато інших.


Все це було б неможливо без помочі багатьох відомих особистостей, блогерів, а також без участі кожного окремого українця, який долучився до збору коштів. 


Варто відзначити, що з першого дня повномасштабного російського вторгнення бізнеси та ініціативи голови ГО "Лікарський Фронт" Андрія Лисецького надають підтримку державі, військовим та цивільному населенню, аби Україна змогла вистояти та перемогти, а люди – зберегти життя та здоров’я.


Крім того, ГО "Лікарський Фронт" не забуває і про тварин, волонтери організації продовжують вивозити тварин з точок бойових дій та завозять корм до притулків. 


Зробити донат можна за посиланням: https://secure.wayforpay.com/donate/dcf8039636187 (надійний сервіс, гроші потрапляють напряму на наш розрахунковий рахунок і далі ми їх перетворимо в аптечки та доправимо на фронт). Навіть 1 гривну можна відправити усього у два кліки.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Україна,благодійність,допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.