Мінські угоди не мають юридичної сили — їх можна не виконувати

11 лютого 2022, 13:19
Власник сторінки
0
171
Мінські угоди не мають юридичної сили — їх можна не виконувати

Чому про цне всі мовчать?

Мінська здача України
Ажіотаж навколо Мінських угод незрозумілий. Незрозуміло з якого переляку (хіба що тільки з переляку) їх треба виконувати.
Росія вдерлася в Україну всупереч жорстких міжнародних договорів. Вона підтерлася договором про розміщення флоту, договором про дружбу та співробітництво. Про Будапештський меморандум окрема тема.
Мінські угоди — це просто папірець, який не визнаний як документ жодною країною, яка його підписала — його не було ратифіковано ані в Україні, ані в РФ, ні у Франції, ні в Німеччині. Ці угоди не мають юридичної сили.
І щоб це розуміти, не треба бути юристом. Я не юрист, але це елементарні поняття.
На всі запитання до Росії, щодо Будапештського меморандуму, в РФ відповідають одне й те саме — цей документ не має сили, адже не був ратифікований. Ну так та ж відповідь має бути від України Росії щодо Мінських угод.
Їх не треба виконувати. І їх можна не виконувати. І це цілком законно.
І те, що зараз просувають їхнє виконання — це просто змова проти інтересів України. Але нам розповідатимуть, що це перемога і заради миру ми маємо зробити певні кроки.
Ще раз — Мінські угоди можна не виконувати, бо вони не мають юридичної сили. Виконання Мінських угод — це діяльність проти інтересів України, яку можна кваліфікувати як державну зраду.
 P.S. По моменту складання цих угод та їхнього підписання окрема тема — без строку давності.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Украина-Россия,Путин,блоггер,блог,украинцы,блоги,Порошенко,Блогосфера,микроблоггинг,блогер,блоггеры,Владимир Путин,видеоблог,Минск,блог-платформа,Владимир Зеленский,Україна,Путін,Петр Порошенко,блогери,Мінськ,Петро Порошенко,видео блог,минские договоренности ,Мінські угоди,Зеленский скандал,Володимир Зеленський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.