Топографічний кретинізм кремлівської пропаганди

9 февраля 2022, 09:27
Владелец страницы
0
117

Під топографічною дезорієнтацією (топографічним кретинізмом) вчені розуміють абсолютне невміння людини орієнтуватися на місцевості навіть з наявністю карти.

Нещодавно рупор пропаганди кремля «Иносми.ру» опублікував «сенсаційну» статтю: Le Figaro (Франция): на Украине тень Москвы нависает над венгерским меньшинством в Закарпатье , в якій йдеться про «страшезний тиск» на угорську меншину Закарпаття. До статті додано також переклад гнівних коментарів, написаних нібито співчуваючими французами.

 

 

Однак, автори перекладу публікації схоже скурили не тільки буквар, а й підручники з географії, оскільки назвали Закавказзя «исконно венгерской землей». Я особисто поважаю суверенність Азербайджану, Вірменії та Грузії, тому радив би кремлівським Паганелям детально вивчити питання «територіальних» претензій Румунії до Забайкалля.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.