Галушко — черговий депутат Зеленського в законі

22 декабря 2021, 21:15
Владелец страницы
0
50
Галушко — черговий депутат Зеленського в законі

Територія без закону - дике поле

Галушко — черговий депутат Зеленського в законі
Який лідер — такі й депутати. Простий, з народу, чесний, новий, не барига. Нікаму нічєго нє должен.
Все закономірно. Голосували і наголосували. Дивились Квартал, гумор з підсмаком бидла та дворових пацанчіків — ось тепер всі ці жарти в реалі через вибори.
Наступна Рада буде взагалі з ТікТокерів, які законопроєкти будуть приймати про мінімальну кількість рухів в танці для відео і влаштовуватимуть батли хто швидше скаже скоромовку китайською.
І це в мережі якийсь там скандал, що народний депутат потрапив у скандал з поліцією. А по районах на лавках він «красава, нагрузив мусо**в». Ще раз за нього проголосують і за Зеленського теж.
По цьому інциденту ще одне питання — хтось протягом року зберігав це відео. Це службове відео з нагрудної камери поліцейського.
На відео образи на бік співробітників правоохоронних органів. Це порушення закону і за це мало бути відкрите адміністративне провадження. Ще рік тому.
Але цього зроблено не було, чим був порушений закон.
Службове відео потрапило в ЗМІ. Той, хто його злив має нести за це відповідальність. Виявити з камери якого саме поліцейського зроблено відео не складно. Має бути проведено службове розслідування.
Чи буде це зроблено? Ні. Чому? Бо поліція переслідує політичні інтереси певних осіб, а не є структурою, що діє виключно в рамках закону.
 Там де немає законів — немає держави.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,депутаты,блоггер,блог,украинцы,депутат,блоги,народный депутат,блогер,Владимир Зеленский,Україна,депутати,Зеленский скандал,Володимир Зеленський
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.