Талібан — заборонені в РФ терористи під крилом Кремля

15 серпня 2021, 19:27
Власник сторінки
0
183
Талібан — заборонені в РФ терористи під крилом Кремля

Цікава ціна Афганістану

З Талібаном все цілком зрозуміло. Ця структура повністю лояльна до Росії, спонсорується та керується Кремлем.
Російські медіа працюють над медіа-підтримкою «терористичної організації, забороненої в Росії». За яких умов Байден віддав Афганістан Росії ніхто ніколи не дізнається.
 
Але ще місяць тому Президент США казав, що повний контроль за всією територією Афганістану Талібаном неможливий, адже там 300 тис військових армії Афганістану, а Талібану лише 75 тис. Звісно, що Талібан та Росія відкрито не будуть діяти.
Не знаю навіщо в мережі цей недолугий тємнік, що Талібан кине Росію.
 Вони будуть разом контролювати світовий трафік героїну та опіатів та ще й зброї.
Світ переходить на електродвигуни і російська нафта та газ все менше комусь потрібні, а більше РФ нічого виробляти не вміє, тож тепер буде триматись виключно на продажу наркотиків та зброї через своїх партнерів — терористичну організацію, заборонену в РФ, Талібан.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Россия,Украина,Афганистан,США,блоггер,Америка,блог,украинцы,Талибан,Байден,Росія,блоги,россияне,Блогосфера,микроблоггинг,тероризм,Джозеф Байден,блогер,блоггеры,видеоблог,терористи,афганцы,блог-платформа,война в афганистане,Джо Байден,Україна,блогери,терор,новое в блогах,Афганістан,Афган,политики в блогах,фейковый блог,афганці,блог личности,видео блог,терорр,терорист,терористы,Талібан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.