«Батьківщина» не лише за газ для народу, але й за землю для себе

10 серпня 2021, 12:32
Власник сторінки
0
86
«Батьківщина» не лише за газ для народу, але й за землю для себе

Не довіряйте лозунгам!

Питання про ринок землі не зникає із порядку денного українського життя. Жодні надзвичайні події, включно із коронавірусом «Дельта», не в змозі послабити інтересу до землі у багатьох потенційних учасників так званого «ринку». Причому, інтерес до ринку землі, до продажу, а ще точніше – до привласнення земельних ділянок, виявляють  ледь не всі політики в Україні, так само, як і чиновники вищого ешелону і так само, як і всі без винятку українські олігархи. Земля і процес її продажу став своєрідним знаменником, який обєднує людей різних політичних вподобань, різних таборів та різного майнового статку. А тому голови місцевих ОТГ повинні бути дуже пильні в земельних питаннях. Так, не вспієш і оком моргнути, як земля громади потрапить у власність олігарха.

Зокрема, під приводом захисту громадян від корупційної складової під час за проводжання ринку землі в Україні, ВО «Батьківщина» надала вказівку своїм регіональним осередкам активно збирати інформацію про землю із усіма кадастровими «деталями» нібито захисту селян, а насправді метою «біло-сердечної партії» є захоплення  залишків землі, що залишилась у громади.

Не довіряйте лозунгам про гарні наміри захистити інтереси простих  людей не чистим на руку та думку громадсько-політичним структурам . Бережіть ці незначні площі земельних ділянок, що залишились після приватизації для розвитку громад та їх мешканців.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: обман,політика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.