Українці - народ, який хвилюється за долі олігархів

28 липня 2021, 12:00
Власник сторінки
0
81
Українці - народ, який хвилюється за долі олігархів

І це триває вже десятиліттями

#InfoMaidan

Бачив сьогодні відео, де якісь активісти підпливли на човні до яхти, на якій в Хорватії відпочиває Петро Порошенко з родиною, з ящиком абрикос, який нібито повертають йому військові. В пості йдеться, що вартість аренди такої яхти 250К€ на тиждень і це ж просто жахливо, нібито, і як так можна.

На кого цей примітивний дебілізм розрахований?

Якщо взяти один тільки Рошен, то прибутки там такі, що він може на цю яхту ще й Джей Ло замовити, яка нещодавно відпочивала на яхті Ахметова.

А активісти прилетіли в Хорватію стежити за родиною Порошенка за свій кошт, мабуть. Готелі зняли за свої гроші і найняли човен, на якому кружляли навкруги яхти теж за свої.

  На кого цей тупий цирк розраховано?

Якийсь олігарх найняв людей, щоб ті стежили за іншим олігархом і з ящиком абрикос підпливли до яхти, на якій він відпочиває з родиною.

І в чому від цих олігархічних розбірок користь для простих людей?

Але багато хто з цікавістю дивиться, підтримує і каже, що так йому і треба, так його. А інші навпаки на боці відпочиваючих на яхті.

Народ, який живе в злиднях, переживає за долі мільйонерів та мільярдерів, які вирішують як цьому народу жити, де жити, що їсти, скільки платити за життя, куди їхати, а куди ні, що їстимуть його діти і чи їстимуть взагалі. Парадокс. Аномалія.

P.S. Доречі, обличчя активістів з ящиком абрикос запікселені. Герої чомусь соромляться своїх великих діянь задля блага народу. А може просто то були Пєтров з Башировим ..

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,президент,блоггер,блог,Хорватия,украинцы,блоги,политик,политики,Порошенко,Блогосфера,микроблоггинг,олигархи,блогер,блоггеры,яхта,политика,Президент Украины,видеоблог,Київ,блог-платформа,Владимир Зеленский,Україна,політика,Олігарх,активіст,відпочинок,олігархи,Петр Порошенко,блогери,Рошен,політика в Україні,активісти,політики,новое в блогах,Хорватія,влада олігархів,политики в блогах,видео блог,Зеленский скандал,Володимир Зеленський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.