Посмішка чеширського «Голосу»

16 червня 2021, 13:32
Власник сторінки
эксперт, политолог
0
40
Посмішка чеширського «Голосу»

«И чтобы как-нибудь разнообразить собственный трек-лист, Я решил запеть свои песни: ведь я – ГОЛОСист!» 10 депутатів із 20-ти «Голосу».в парламенті вирішили скористатися цим універсальним рецептом.

From Vasya Oblomov з його пісні «Магадан». І щоб їхні голоси не губились у загальному ході однойменної фракції оголосили сьогодні про створення у Верховній Раді окремого об’єднання "Справедливість". А заодно висловили недовіру керівнику фракції, в якій вони формально залишаються. 

А ще звинуватили керівництво партії в усіх тяжких антидемократичних та цинічних злочинах. І навіть пообіцяли ініціювати виключення з фракції голови партії Кіри Рудик, як депутатки, що має більше 50% прогулів. 

Таким чином, нова серія гостросюжетного трилеру «Як втратити голос і «Голос» стартувала. «Нові голоси», які пішли на вільні та «справедливі» хліби,  максимально підняли ставки у грі.  

Слово – за формальними лідерами партії та фракції Кірою Рудик та Ярославом Железняком. Перед ними два шляхи.

Перший – продовжувати грати на рівні «розкольників», за їхнім порядком денним.  І доводити із використанням різного роду процедурних нюансів свою правоту, боротися за збереження контроля над конкретними партійними осередками тощо.

Другий – знайти в собі сміливість піти на радикальне оновлення цього самого порядку денного. І запропонувати свої власні правила гри. Щоб навести порядок у власній партії. Але це лише проміжна мета. Головне  - повернути собі хоча би частину голосів виборців, які відвернулись від цієї політсили без власного обличчя і чітких пропозицій для них, виборців та країни в цілому.

Перший шлях гарантовано веде по повного руйнування партії «Голос» як значимого феномену вітчизняної політики. Причому вже в самому найближчому майбутньому.

Другий – дає шанс «Голосу» отримати в реальності й друге дихання, й нове життя. Лише шанс, не гарантію. Але це максимум, на що можуть сподіватися керманичі цієї партії та фракції в даних кризових умовах. Тому що, як вчив ще Остап Бендер, «полную гарантию может дать только страховой полис». А такі документи в український політиці не видаються. 

 #ПРАВДА, ЯК ВОНА Є

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.