Socar, Proton, Glusco і «Роснефть». Або де плівки, Бігус?

8 июня 2021, 13:07
Владелец страницы
член Наблюдательного совета Института энергетических стратегий
0
52
Socar, Proton, Glusco і «Роснефть». Або де плівки, Бігус?

Socar стала оператором поставок російського дизеля і автогазу «Роснефти». Зайняли місце оператора Proton Energy.

А тепер Socar – чисто випадково, ну просто ніякої бізнес-стратегії – купує мережу АЗС Glusco. Не багато, не мало – 127 АЗС. Ну поки процес йде. Але як кажуть скоро казка мовиться та не скоро діло робиться.

Ні, це звичайно заміна Proton на Socar, купівля АЗС Glusco – це ніякий не переділ ринку. Це вам здається. І, звичайно, ніякої політики у цьому немає. Все чесно. Прийшли, запропонували ціну, взяли, пішли.

І я взагалі до чого це все веду. Слухав тут днями плівки Бігуса – про вугілля, про електроенергію, про схеми. Так цікаво стало. А що ж зараз говорять про справу Socar, Proton, Glusco і «Роснефті»? І навіть переказують захоплені коментарі про плівки Бігуса (ай да розслідувач, ай да молодець)провідних журналістів, які удостоюються честі смажити шашлики із Зеленським. Жаль, звичайно, що ці журналісти не запитали думку Зеленського чи хто там знаходиться поряд із Зеленським про Socar, Proton, Glusco і «Роснефть».

А то не хочеться чекати іще шість років, щоб знову із завмиранням серця слухати плівки Бігуса. Тому, Бігус, де плівки про події 2021 року? Давай їх сюди!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: АЗС,Роснефть,SOCAR
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.