Кличко, СБУ, паранойя та піар

18 травня 2021, 19:38
Власник сторінки
0
56
Кличко, СБУ, паранойя та піар

Але є й ті, що дійсно вірять в переслідування

#InfoMaidan

Вчора вся стрічка була в Кличко і що він не Черновецький (в багато чому сумнівно, що ні), а сьогодні, що обшуки в будинку, де живе Кличко і його коментарях.

Десь з рік тому я писав про те, що мого сусіда з нижнього поверху під час сварки підстрелили біля будинку. Ходила поліція по всіх квартирах і запитувала чи хтось щось чув/бачив і може розповісти і чи є камери.

Сьогодні в будинку, де живе Віталій Кличко в одній з квартир проводилися слідчі дії СБУ. Логічно, що співробітники ходили по квартирах і запитували про жителів квартири, в якій проводилися обшуки. Та й взагалі для обшуків потрібні поняті, яких зазвичай запрошують з числа сусідів.

 Віталій Кличко вивалив цілу істерику щодо якихось міфічних переслідувань від влади. Хоча СБУ просто робили свою роботу. До нього в квартиру теж дзвонили. І до його сусідів теж. Це правильно і так збирається інформація щодо об'єкту роботи. В чому тут переслідування він побачив, незрозуміло.

А може така поведінка просто тому, що "на ворі шапка горить". Хоча, та ну, маячня якась. Бути такого не може.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,СБУ,Кличко,блог,столица,пиар,украинцы,обыск,блоги,блогер,Виталий Кличко,Виталий Кличко,Київ,УДАР Віталія Кличка,Україна,столиця,блогери,міський голова,Віталій Кличко,обшук,обыски
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.