Зеленський готує для Росії умови для вторгнення в Україну?

12 березня 2021, 18:46
Власник сторінки
0
198
Зеленський готує для Росії умови для вторгнення в Україну?

Про це ніхто не говорить

#InfoMaidan

Розслідування Харківських Угод - це резонансно.

Таким чином Зеленський вирішив показати іншим, що має можливість притягнути велику кількість бізнеса та влади за держ зраду.

Люди, які голосували за ратифікацію Харківських Угод є у всіх партіях та фракціях.

 Це хід ва'банк.

Але чи потягне Зеленський та ті, хто за ним стоять таке. Янукович не потягнув.

Зеленський налаштував цим проти себе всіх. І всі можуть піти проти нього в лобову, бо якщо притисли до стінки, то іншого виходу немає.

Що може бути.

А може бути суцільний безлад всередині країни - протести, аж до Майдану. Цим скористається Росія і зробить загострення на Донбасі, або навіть в інших регіонах - Харківщина, Одещина, Закарпаття.

Такими діями Зеленський розхитує ситуацію всередині України. Може хтось забув, але нагадаю - найбажаніша мрія Кремля - це організувати в Україні справжню громадянську війну.

#ДумайтеСамостійно

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,Азаров,Харьков,депутаты,блоггер,блог,украинцы,Рада,депутат,Верховная Рада,блоги,голосование,депутатская неприкосновенность,Блогосфера,микроблоггинг,соглашение,народный депутат,блогер,блоггеры,видеоблог,Київ,блог-платформа,Владимир Зеленский,депутатский мандат,Україна,блогери,новое в блогах,Драка депутатов,политики в блогах,блог личности,Зеленский скандал,Володимир Зеленський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.