Справа Шарія - піар чи зачистка

16 лютого 2021, 18:38
Власник сторінки
2
167
Справа Шарія - піар чи зачистка

І щойно змінився Президент США, як ..

#InfoMaidan

Справа Шарія - піар чи зачистка

Звістка про оголошення підозри та відкриття карної справи на Шарія була очікуваною. Про це казав інформ простір і те, що це відбудеться було лише справою часу.

І тут може бути не все так просто.

В одному варіанті таким чином можуть бути організовані заходи з привернення уваги до нього та створення картинки, що з ним борються. Так його прихильники можуть мобілізуватись та підтримка зрости. В цей варіант не дуже віриться, бо жодних виборів на горизонті немає, якщо, звісно, Верховну Раду раптово не розпустять, як це може бути у нас в країні.

Ще один варіант - це справжня зачистка. Слідом за телеканалами Медведчука прикривають і його рупорів-сателітів. Через розпалювання ворожнечі ютуб може прикрити канал Шарія. А це є його основним інформ ресурсом. Такий удар буде досить вагомим. Такий варіант більш ймовірний.

 Є ще один варіант - Шарій співпрацює з СБУ і своєю проросійською риторикою витягував на себе антиукраїнські елементи, які згодом перетворилися на партію і спецслужби України отримали не тільки повний список антиукраїнської мережі в Україні, а й контроль за нею. Зараз фінал многорічної спецоперації, ліквідація структури, тримаючи в руках папки на всіх її учасників. Цей варіант більше з конспірології, але чим біс не жартує.

В будь-якому випадку СБУ відкрито назвала Шарія проросійським пропагандистом. А це означає, що на державному рівні всі члени його партії та прихильники визнаються проросійськими елементами, які аж ніяк не можуть підтримувати інтереси України.

#ДумайтеСамостійно

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,СБУ,блоггер,блог,безопасность,уголовное дело,украинцы,блоги,политик,политики,Партия,Блогосфера,расследования,расследование,блогер,блоггеры,видеоблог,партии,Анатолий Шарий,Київ,блог-платформа,подозрения,Україна,політика,блогери,політика в Україні,уголовное производство,национальная безопасность,новое в блогах,шарий,политики в блогах,карна відповідальність,видео блог
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.