ОПЗЖ ініціювали імпічмент Зеленському

4 февраля 2021, 20:09
Владелец страницы
0
100
ОПЗЖ ініціювали імпічмент Зеленському

Аби поговорити

#InfoMaidan

ОПЗЖ ініціювали імпічмент Зеленському.

Чи подобається мені Зеленський? Ні. Але ОПЗЖ подобається ще менше. Тож якщо і підтримувати імпічмент Зеленському, то точно не від них.

Імпічмент Зеленському. А хто замість нього? Бойко, Медведчук, Рабіновіч. Ну, якщо від них імпічмент, то хтось з них претендує тоді, виходить.


 Не дарма Разумков тренується. Тримається в резерві про всяк випадок.

Телеканали хлопнули, то тепер будуть на місцях людей окучувати через збір підписів за імпічмент. І це досить дієвий інструмент при роботі з електоратом — тут можна і про бариг розповісти, і про тарифи та ще й користь російської вакцини також.

На імпічменті можна їхати. І їхати можна доволі довго. Тут головне, щоб Саакашвілі ініціативу не перехопив, бо той тамада якісний і швидко може хороводи завести, тим більше, що з минулого разу і банера, і плакати залишились.

#ДумайтеСамостійно

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,Импичмент Президента,депутаты,блоггер,блог,Медведчук,украинцы,депутат,блоги,Блогосфера,микроблоггинг,народный депутат,блогер,блоггеры,видеоблог,Київ,блог-платформа,Владимир Зеленский,Україна,блогери,Виктор Медведчук,новое в блогах,политики в блогах,імпічмент,блог личности,видео блог,импичмент,Зеленский скандал,Володимир Зеленський
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.