Чи насправді повітря в Києві настільки брудне?

20 січня 2021, 17:54
Власник сторінки
0
54
Чи насправді повітря в Києві настільки брудне?

Варто подумати

#InfoMaidan

Якісь жахіття тиражуються в ЗМІ про забруднення повітря в Києві. Як на мене, то це якась маячня і робиться кимось навмисно. Задля чого і ким - це вже питання.

Дивимось слайди з сайтів з показниками забруднення повітря.

 1) Так показано повітря в Києві. Забруднення досить серйозне. Ну, так показує сайт.

2) В одному з районів Києва забруднення майже немає. Але за пару кварталів вже досить серйозне. Щось не те з цим.

3) Це рівень забруднення повітря в Токіо. Так, це там де майже постійно смог, люди ходять в масках через забруднене повітря і на вулицях ставлять кисневі кабінки, щоб в разі потреби можна було подихати.

4) Це Каїр, одне з міст, в якому найбрудніше повітря в світі через пил від піску. Там все жовте від пилу - будинки, вивіски, авто, люди.

І от дивлюся я у вікно, відкриваю його на провітрювання і не вірю, що в Києві таке брудне повітря. Не вірю.

#ДумайтеСамостійно

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,экология,газ,блоггер,блог,экологи,воздух,украинцы,блоги,загрязнение воздуха,Блогосфера,микроблоггинг,эколог,блогер,блоггеры,экологическая катастрофа,видеоблог,киевляне,Київ,блог-платформа,Україна,екологія,блогери,выхлопные газы,екологічна криза,екология,новое в блогах,политики в блогах,фейковый блог,чистый воздух,блог личности,экологические проблемы,очистка воздуха,повітря,видео блог
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.