Справа Татарова та її вплив на імідж Зеленського

30 грудня 2020, 10:16
Власник сторінки
Народный депутат Украины, глава профильного Комитета ВРУ
0
96
Справа Татарова та її вплив на імідж Зеленського

Справа Олега Татарова останнім часом наробила багато шуму в інформаційному просторі. Заступник Керівника ОП підозрюється у можливій причетності до фальсифікації експертизи у справі Микитася.

І поки Вищий антикорупційний суд України переносить судові засідання щодо обрання Татарову запобіжного заходу, Президент України Володимир Зеленський, як би дивно це не звучало, вирішив зайняти нейтральну позицію у цьому питанні. “Я навіть не можу робити такі висновки! Кримінальна справа стосується 2017 року. Я не був тоді президентом, він не працював в Офісі. Тому фрази “за часів Зеленського знову корупція” - нечесні. Це завдає ран, це позначається на мені особисто. Йдеться не про рейтинг і не про імідж”, - розповів Зеленський в інтерв'ю виданню “Фокус.юа”.

Очевидно, що призначення Олега Татарова на посаду заступника Керівника ОП напряму впливає на імідж Президента. По-перше, слід згадати, як саме він зайняв цю посаду. Президент призначив Керівником ОП Андрія Єрмака, який, у свою чергу, знайшов Татарова. Те, що відбувається прямо зараз, дуже засмучує: Єрмак невпинно веде Зеленського до підірвання його авторитету не тільки серед громадян України, а також серед глав інших держав. Вочевидь, він робить це свідомо, а з яких причин - це вже друге питання. Уся українська спільнота чітко бачить, що людина скоїла злочин. Навіть керуючись відкритими джерелами, які доступні нам, народним депутатам, стає зрозуміло, що там є не тільки підстави для підозри у скоєнні злочину, а і для прямого звернення до суду.

Проте ми зіткнулися з ситуацією, коли людина, яка, можливо, скоїла корупційний злочин, керує усім силовим блоком в Україні: організаціями, які мали б прийти до неї з підозрою. Для будь-кого зрозуміло, що така людина буде використовувати своє становище, аби вивести себе з-під дії українського законодавства. Але, попри очікування людей та масових акцій протесту, відсторонення не відбулося. Зеленський та Єрмак мовчать...
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: имидж,Владимир Зеленский,імідж,Володимир Зеленський,Олег Татаров
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.