Реформа СБУ повинна відштовхуватися від гібридних загроз з боку РФ

14 декабря 2020, 16:21
Владелец страницы
военный инженер
0
12
Реформа СБУ повинна відштовхуватися від гібридних загроз з боку РФ

Спільний кордон з країною-агресором істотно впливає на безпеку України. У зв'язку з цим всі зміни роботи СБУ повинні виходити від потенційної гібридної загрози, яка виходить від Росії.

Про це заявив заступник керівника з питань реформи СБУ Сергій Пунь під час дискусії, організованої Американською асоціацією юристів "ініціатива з верховенства права" (ABA ROLI) спільно з Центром громадянських свобод, пише прес-служба СБУ. Пунь зазначив, що визначати конструкцію українського сектору безпеки слід з урахуванням загрози від РФ.

За словами Сергія Пуня, класична інформаційна спецслужба, яка могла б існувати без фактора РФ в Україні, сьогодні не може бути ефективною. Він зазначив, що нинішні небезпечні реалії вимагають іншого підходу, і закликав шукати баланс, який СБУ дасть можливість ефективно працювати.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина-Россия,СБУ,реформа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.