Україна вперше за 70 років членства очолила Дунайську комісію

11 декабря 2020, 15:59
Владелец страницы
Юрист
0
6

Україна вперше за 70 років буде головувати в Дунайській Комісії в 2021—2023 роках. Комісію очолить посол в Угорщині Любов Непоп.

Про це написав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в Twitter в п'ятницю.

Він заявив, що це є визнанням її авторитету в регіоні і буде сприяти євроінтеграції та економічному розвитку України.

«Вперше за 70 років членства України очолила Дунайську комісію. Головою на 2021-2023 роки обрана наша пані посол в Угорщині Любов Непоп. Головування України є визнанням авторитету нашої держави в регіоні», - написав Кулеба.

Вперше за 70 років членства Україна очолила Дунайську комісію. Головою на 2021-2023 роки обрана наша пані посол в Угорщині Любов Непоп. Головування України є визнанням авторитету нашої держави в регіоні, спрятиме її євроінтеграції та економічному розвитку

Дунайська комісія - міжнародна міжурядова організація, заснована Конвенцією про режим судноплавства на Дунаї. Основними цілями діяльності Дунайської комісії є забезпечення і розвиток вільного судноплавства на Дунаї для торгових суден під прапорами всіх країн, а також зміцнення та розвиток економічних і культурних зв'язків цих держав між собою і з іншими країнами.

Членами Дунайської комісії є Австрія, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Молдова, Російська Федерація, Румунія, Сербія, Словаччина, Україна і Хорватія.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.