Путін напав на посольство США в Києві

24 ноября 2020, 17:06
Владелец страницы
0
269
Путін напав на посольство США в Києві

Як масовці платять гроші

#InfoMaidan

Кілька тисяч куплених за гроші на дві години людей похилого віку та молоді зібрались сьогодні під посольством США в Києві. Поліції та Нац Гвардії було не менше. Партія ОПЗЖ, Віктора Медведчука згоняла людей під метро Берестейська. Ілля Кива палко розповідав про якусь окупацію України США і нічого не казав про окупацію частини України Росією. Присутніх на акції навчили говорити, що Майдан - це держпереворот, на якому збагатився Порошенко і ніяка це була не революція і всі там були за гроші, а от вони тут просто приїхали і стоять, тому що хочуть звільнення України з під впливу Америки. Хоча після акції біля метро Берестейська тисячі людей чекали на розрахунок, збирались групами, робились переклички і учасники отримували гроші і це є на відео. Дивіться уважно що там відбувалось в двох частинах. Це не видумка автора, а всьому цьому є відеопідтвердження.

Розповсюджуйте цей матеріал соц мережами, пишіть коментарі про побачене.

#ДумайтеСамостійно  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,митинг,Путин,блоггер,протесты,блог,видео,видеоролики,акции,Медведчук,украинцы,протест,акция,блоги,Блогосфера,микроблоггинг,митинги,блогер,блоггеры,Владимир Путин,видеоблог,акции протеста,Київ,блог-платформа,Україна,блогери,Виктор Медведчук,мітинг,протести,митинги в киеве,мітинг опозиції,новое в блогах,политики в блогах,мітинги протесту,проплачений мітинг,блог личности,видео блог,массовка,митинга,видео youtube,Акция протеста
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.