Час ставити запитання

13 листопада 2020, 19:58
Власник сторінки
0
72
Час ставити запитання

Байдужість призводить до рабства

#InfoMaidan

Нам казали, що кожен з нас Президент. Нам казали, що тепер тільки народ буде вирішувати. Нам казали, що не буде кумовства, сватовства, кортежів, VIP-палат. Нам казали, що буде боротьба з корупцією та відрубані руки. Нам ще багато чого казали.

А ще ставили запитання попередній владі — чи не соромно їм?

Так ось тепер, коли кожен з нас Президент. Тепер, коли народ сам все вирішує. Тепер, коли не бариги при владі. Може зараз вже час ставити запитання про все те, що було обіцяно, про все те, у що повірили українці, про все те, на що повелися, коли віддавали свій голос. Може вже час нам ставити запитання теперішній владі — чи не соромно їм?

 Шахтарі — вам є що сказати?

Вчителі — вам є що сказати?

Лікарі — вам є що сказати?

Студенти — вам є що сказати?

Військові — вам є що сказати?

Підприємці — вам є що сказати?

Українці — вам є що сказати?

Всім є що сказати!

Кожен з нас Президент. Народ тепер все вирішує. Так було сказано і обіцяно багато чого. Якщо треба дати ще 100 днів — напишіть про це в коментарях. Але якщо час ставити запитання, то ставте в коментах  і робіть репост.

#ДумайтеСамостійно 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,Выборы,президент,блоггер,блог,украинцы,народ,блоги,Блогосфера,микроблоггинг,блогер,блоггеры,Президент Украины,видеоблог,Київ,блог-платформа,Владимир Зеленский,Україна,вибори,Президент України,президентські вибори,блогери,новое в блогах,парламентські вибори,политики в блогах,блог личности,видео блог,Слуга народа,выборы президента,Зеленский скандал,Володимир Зеленський,Офис президента
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.