Оцінка Зеленському як Президенту Вуличне опитування в Києві

23 вересня 2020, 12:00
Власник сторінки
2
827
Оцінка Зеленському як Президенту Вуличне опитування в Києві

Показані всі відповіді, що були і нічого не вирізано

#InfoMaidan
Минуло майже півтора року як Володимир Зеленський займає посаду Президента України. В мережі періодично з'являються рейтинги Президента Зеленського. Ми вийшли на вулицю та дізналися у пересічних перехожих як вони оцінюють Володимира Зеленського як Президента. В цьому відео показані всі відповіді, що були і нічого не вирізано.


Розповсюджуйте цей матеріал соціальними мережами, підписуйтесь на ютуб канал та тисніть на дзвіночок. свої враження про побачене пишіть в коментарях.
#ДумайтеСамостійно
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,соцопросы,президент,блоггер,блог,видео,видеоролики,украинцы,улицы,опрос,Крещатик,блоги,Блогосфера,микроблоггинг,блогер,блоггеры,опросы,Президент Украины,видеоблог,соцопрос,Київ,блог-платформа,Владимир Зеленский,Україна,Президент України,блогери,опитування,новое в блогах,соцопитування,политики в блогах,Хрещатик,блог личности,видео блог,видео youtube,Зеленский скандал,Володимир Зеленський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.