Оцінка Зеленському як Президенту Вуличне опитування в Києві

23 сентября 2020, 12:00
Владелец страницы
2
817
Оцінка Зеленському як Президенту Вуличне опитування в Києві

Показані всі відповіді, що були і нічого не вирізано

#InfoMaidan
Минуло майже півтора року як Володимир Зеленський займає посаду Президента України. В мережі періодично з'являються рейтинги Президента Зеленського. Ми вийшли на вулицю та дізналися у пересічних перехожих як вони оцінюють Володимира Зеленського як Президента. В цьому відео показані всі відповіді, що були і нічого не вирізано.


Розповсюджуйте цей матеріал соціальними мережами, підписуйтесь на ютуб канал та тисніть на дзвіночок. свої враження про побачене пишіть в коментарях.
#ДумайтеСамостійно
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,соцопросы,президент,блоггер,блог,видео,видеоролики,украинцы,улицы,опрос,Крещатик,блоги,Блогосфера,микроблоггинг,блогер,блоггеры,опросы,Президент Украины,видеоблог,соцопрос,Київ,блог-платформа,Владимир Зеленский,Україна,Президент України,блогери,опитування,новое в блогах,соцопитування,политики в блогах,Хрещатик,блог личности,видео блог,видео youtube,Зеленский скандал,Володимир Зеленський
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.