Юлія Тимошенко хоче захистити ФОПів, але «слуги» вперто ігнорують її пропозиції

21 сентября 2020, 11:10
Владелец страницы
0
8
Юлія Тимошенко хоче захистити ФОПів, але «слуги» вперто ігнорують її  пропозиції

З 1 січня набуває чинності закон, яким «слуги народу» фактично знищують фізичних осіб-підприємців.

З 1 січня набуває чинності закон, яким «слуги народу» фактично знищують фізичних осіб-підприємців. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко пропонує чіткий план порятунку малого підприємництва, але правляча коаліція не збирається його реалізовувати чи навіть розглядати.

 

Про це повідомив політичний експерт Костянтин Матвієнко в ефірі телеканалу «Прямий».

 

«Для роботи ФОПів передбачено багато суттєвих обтяжень. А я нагадаю, що ФОПи – це не тільки зайнятість, але і наповнення бюджету. Зараз Юлія Тимошенко чітко пропонує, що треба зробити «слугам народу», щоб врятувати малий і середній бізнес вже в цьому році, до набуття чинності цих обтяжень. Натомість вони йдуть до ОПЗЖ, бо у них «великий життєвий досвід», – зазначив політичний експерт. 

 

Костянтин Матвієнко обурився, що правляча коаліція ігнорує інтереси українського суспільства і просить допомоги у Бойка, у якого є вишки в Одеській затоці, на яких досі росіяни добувають український газ і направляють його в Крим. 

 

«Зеленський промаже, він помиляється», – переконаний експерт.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.