Найбільшу підтримку на місцевих виборах отримають ті політичні сили

20 сентября 2020, 16:14
Владелец страницы
0
12
Найбільшу підтримку на місцевих виборах отримають ті політичні сили

Найбільшу підтримку на місцевих виборах отримають ті політичні сили, які зможуть запропонувати команду від найменшого села до найбільшого міста.

Найбільшу підтримку на місцевих виборах отримають ті політичні сили, які зможуть запропонувати команду від найменшого села до найбільшого міста. Таких партій в Україні небагато, і одна з них - «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Цю думку в ефірі одного з регіональних телеканалів висловила політичний експерт Олександра Решмеділова. 

За її словами, саме «Батьківщина» має сталий електорат і національне представлення, а також підніматиме на виборах глобальні питання - наприклад, вирішення проблем з комунальними тарифами. 

Раніше партія Тимошенко висунула в мери Києва професіонала у комунальній сфері Олексія Кучеренка і заявила про намір повести на вибори 40 тисяч професіоналів по всій країні.  

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.