Рішення «Батьківщини» про висунення Олексія Кучеренка

19 вересня 2020, 13:59
Власник сторінки
0
19
Рішення «Батьківщини» про висунення Олексія Кучеренка

Рішення «Батьківщини» про висунення Олексія Кучеренка

Рішення «Батьківщини» про висунення Олексія Кучеренка, відомого захисника людей від грабіжницьких тарифів, кандидатом у мери Києва серйозно посилює позиції партії Юлії Тимошенко. Про це заявив політолог Костянтин Матвієнко. 

На його думку, потужність цього політичного кроуку полягає у тому, що тепер іншим партіям доведеться відповідати рівню високого професіоналізму, який задано «Батьківщиною». Далі цитата: «Не "нові обличчя", що вже зазнали фіаско в "Самопомочі" і "Голосі", та дедалі більше розчаровують суспільство у "Слузі народу", а відповідальні і фахові політики мають боротися за посаду міського голови Києва». 

Нагадаємо, напередодні Юлія Тимошенко заявила про участь «Батьківщини» у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня по всій країні. Партія планує висунути своїх кандидатів у кожному окрузі - загалом близько 40 тисяч кандидатів у депутати різних рівнів.  

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.