Рішення «Батьківщини» про висунення Олексія Кучеренка

19 сентября 2020, 13:59
Владелец страницы
0
16
Рішення «Батьківщини» про висунення Олексія Кучеренка

Рішення «Батьківщини» про висунення Олексія Кучеренка

Рішення «Батьківщини» про висунення Олексія Кучеренка, відомого захисника людей від грабіжницьких тарифів, кандидатом у мери Києва серйозно посилює позиції партії Юлії Тимошенко. Про це заявив політолог Костянтин Матвієнко. 

На його думку, потужність цього політичного кроуку полягає у тому, що тепер іншим партіям доведеться відповідати рівню високого професіоналізму, який задано «Батьківщиною». Далі цитата: «Не "нові обличчя", що вже зазнали фіаско в "Самопомочі" і "Голосі", та дедалі більше розчаровують суспільство у "Слузі народу", а відповідальні і фахові політики мають боротися за посаду міського голови Києва». 

Нагадаємо, напередодні Юлія Тимошенко заявила про участь «Батьківщини» у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня по всій країні. Партія планує висунути своїх кандидатів у кожному окрузі - загалом близько 40 тисяч кандидатів у депутати різних рівнів.  

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.