Висування в мери Києва справжнього професіонала у комунальній сфері

19 вересня 2020, 13:55
Власник сторінки
0
20
Висування в мери Києва справжнього професіонала у комунальній сфері

Висування в мери Києва справжнього професіонала у комунальній сфері Олексія Кучеренка

Висування в мери Києва справжнього професіонала у комунальній сфері Олексія Кучеренка (відомого захисника людей від грабіжницьких тарифів) - це чергове раціональне кадрове рішення партії «Батьківщина» і Юлії Тимошенко.Таке переконання висловив політичний експерт Дмитро Корнейчук.


На його думку, Юлія Тимошенко продемонструвала вміння досвідченого управлінця. Саме особиста участь Тимошенко в діяльності регіональних партійних організацій, а значить - чітке розуміння проблем українців у кожному населеному пункті - дозволяє «Батьківщині» уже понад 20 років лишатися єдиною реальною і найбільшою політичною партією в Україні. 

Нагадаємо, напередодні Юлія Тимошенко заявила про участь «Батьківщини» у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня по всій країні. Партія планує висунути своїх кандидатів у кожному окрузі - загалом близько 40 тисяч кандидатів у депутати різних рівнів. 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.