Висування в мери Києва справжнього професіонала у комунальній сфері

19 сентября 2020, 13:55
Владелец страницы
0
16
Висування в мери Києва справжнього професіонала у комунальній сфері

Висування в мери Києва справжнього професіонала у комунальній сфері Олексія Кучеренка

Висування в мери Києва справжнього професіонала у комунальній сфері Олексія Кучеренка (відомого захисника людей від грабіжницьких тарифів) - це чергове раціональне кадрове рішення партії «Батьківщина» і Юлії Тимошенко.Таке переконання висловив політичний експерт Дмитро Корнейчук.


На його думку, Юлія Тимошенко продемонструвала вміння досвідченого управлінця. Саме особиста участь Тимошенко в діяльності регіональних партійних організацій, а значить - чітке розуміння проблем українців у кожному населеному пункті - дозволяє «Батьківщині» уже понад 20 років лишатися єдиною реальною і найбільшою політичною партією в Україні. 

Нагадаємо, напередодні Юлія Тимошенко заявила про участь «Батьківщини» у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня по всій країні. Партія планує висунути своїх кандидатів у кожному окрузі - загалом близько 40 тисяч кандидатів у депутати різних рівнів. 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.