Юлія Тимошенко єдина знає, як витягти Україну з кризи – Небоженко

19 вересня 2020, 13:37
Власник сторінки
0
18
Юлія Тимошенко єдина знає, як витягти Україну з кризи – Небоженко

Про це написав політолог Віктор Небоженко на своїй Фейсбук-сторінці, аналізуючи спроможність чотирьох найвпливовіших українських партій вивести країну з кризи.

Політолог вважає, що партія «Слуга народу» наразі є піар-проєктом і адміністративним ресурсом Офісу президента. У них є влада, але «немає розуміння, як нею розпорядитися і що потрібно Україні». «Опозиційна платформа за життя» має відкриту стратегію на зближення України з Росією, як спосіб виходу з кризи, але за рахунок інтересів України. «Європейська солідарність» має на меті повернення Порошенка у владу і захист його економічних інтересів.

«З точки зору національних інтересів України партія «Батьківщина» Юлії Тимошенко вигідно відрізняється від вказаних політичних сил. Вона не прагне повернути собі президентську владу чи повернути Україну в зону впливу Росії, а сама Тимошенко не раз доводила свою здатність боротися з кризами. «Батьківщина» активно дистанціюється, як від партії старого політичного противника Порошенка, так і від політики ОПЗЖ», – переконаний Віктор Небоженко.

Він звертає увагу на те, що ОПЗЖ і Євросолідарність ведуть «театральну боротьбу» і займаються лише розширенням свого електорату, а отже й впливу. Однак, як зазначає політолог, головною умовою витягування України з глибокої кризи є здатність партій до політичної консолідації.

«У президента Зеленського ще є велика влада і непоганий особистий рейтинг, але відсутній політичний курс і стратегічне бачення розвитку України. А у Тимошенко немає великої влади, але є аргументоване стратегічне бачення, як вивести країну з глибокої кризи і готовність співпрацювати з президентом, Кабміном і Верховною радою», – резюмував Віктор Небоженко.

Обираючи мерів, українці голосуватимуть за кандидатів, які мають професійну команду, стратегію розв’язання головних інфраструктурних проблем і знаються на житлово-комунальних питаннях. Медійним обличчям без досвіду годі розраховувати на перемогу.

Таку думку озвучила політичний експерт Олександра Решмеділова, повідомляє Інтерфакс. 

Аналітик зазначила, що одним із найвдаліших прикладів реагування на запити суспільства є висунення «Батьківщиною» на посаду мера Києва Олексія Кучеренка – колишнього міністра та одного з найкращих в країні фахівців з питань ЖКГ. 

«Рішення Тимошенко зробити ставку на фахівця – абсолютно правильне.   Саме тому вже зараз ми бачимо, що Кучеренко стабільно входить в трійку лідерів за соціологічними опитуваннями», – зазначила Решмеділова.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.