«Батьківщина» опікується актуальними для людей у кожному регіоні проблемами

18 сентября 2020, 12:39
Владелец страницы
0
12
«Батьківщина» опікується актуальними для людей у кожному регіоні проблемами

«Батьківщина» опікується актуальними для людей у кожному регіоні проблемами, а отже – саме команді Юлії Тимошенко під час місцевих виборів варто розраховувати на голоси українців

«Батьківщина» опікується актуальними для людей у кожному регіоні проблемами, а отже – саме команді Юлії Тимошенко під час місцевих виборів варто розраховувати на голоси українців, які щодень дужче розчаровуються у президенті Зеленському.

Такий висновок на своїй Фейсбук-сторінці робить політичний експерт Костянтин Бондаренко.


Доказом неминучості перетікання електорату «Слуги народу» до «Батьківщини» аналітик вважає перипетії навколо скандального Закону про гральний бізнес. Влада ухвалила його всупереч волі людей, а тепер місцеві ради по всій країні з ініціативи «Батьківщини» забороняють казино на своїй території.

«Цієї осені виборці на місцях нарешті усвідомлять важливість своїх самоврядних прав, і саме регіони задаватимуть тон у політичних настроях», – підсумовує Бондаренко.

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.