Про перемогу зараз мова не йде, хоча б не втратити країну на даному етапі

11 вересня 2020, 20:53
Власник сторінки
0
252
Про перемогу зараз мова не йде, хоча б не втратити країну на даному етапі

Не хочу наганяти сум, але щось мені здається, що нічого не зміниться.

#InfoMaidan
Був під Офісом Президента на інспектуванні. Не стану казати, що були десятки тисяч - люди були, але не багато. З таким прецедентом людей було мало.

Звісно, що вогонь в очах та бажання боронити Україну є, але незрозуміло що можна зробити такою кількістю.Казали про те, що це останнє попередження і далі будуть вже намети, блокування урядового кварталу та шини. Кажуть, що осінь буде спекотною. Хто зна, може й так.

Не хочу наганяти сум, але щось мені здається, що нічого не зміниться. Зміни можуть відбутися тільки якщо ворог перестане існувати як такий - тобто розвалиться РФ. Поки що тиск на них послаб, тож у найближчий час такого не буде.

Сподобалось, що патріотичні сили разом на акціях - ЄС, Дем Сокира, Свобода, Нац Корпус, Муніципальна Варта. Це класно. Треба й далі об'єднуватися і робити Україну сильнішою. Тільки так можна зберігти державу. Про перемогу зараз мова не йде, хоча б не втратити країну на даному етапі.
#ДумайтеСамостійно

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Украина-Россия,митинг,президент,блоггер,блог,офис,акции,украинцы,акция,Банковая,блоги,Блогосфера,микроблоггинг,митинги,блогер,блоггеры,Администрация Президента,Президент Украины,видеоблог,акции протеста,Київ,блог-платформа,Україна,Президент України,блогери,Банкова,На улице Банковой,митинги в киеве,новое в блогах,политики в блогах,блог личности,видео блог,Офис президента
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.