Академія сучасного політика роз'яснює все про Виборчий кодекс та місцеві вибори

20 липня 2020, 22:16
Власник сторінки
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
0
19

23 та 27 липня о 20.00 розпочнеться навчання з нових правил гри на місцевих виборах 2020 року та щодо змін в територіально-адміністартивному устрої.

Експерти міжнародного проєкту "Академія сучасного політика" розкриють в онлайн-форматі понад 100 тем і питань від учасників.

Щоб зареєструватися на онлайн-інтенсив, дізнатися перелік тем, задати власні питання експертам, потрібно написати слово «зміни» або число «1607» після переходу в чати Академії в Facebook  або Telegram t.me/asp_org_ua_bot.
Можна реєструватися й усно: (066)048-98-10(067)623-58-51.

Підготують аналітику з Виборчого кодексу, прийнятого 16 липня 2020 року Верховною Радою України, Лариса Білозір – народний депутат України ІХ скликання, Діана Гордійчук – депутат Рівненської облради, юрист та політтехнолог, а також Костянтин Золотаревський – Член Європейської Ради "International Human Rights Community" I.H.R.C. та Голова офісу I.H.R.C. & Special Monitoring Mission I.H.R.C. в Україні (Luxembourg), Президент Міжнародного фонду підтримки України (Poland).

Приклади питань від учасників та основну програму можна побачити ТУТ.

Для тих, хто не потрапить на прямі ефіри, є можливість отримати записи в спеціальній фейсбук-групі, де також охочі працювати на виборах можуть знайти собі команду, а політики залучити PR-спеціалістів, політтехнологів, аналітиків, керівників проєктів та спічрайтерів.

Всі, хто братиме участь в прямих трансляціях інтенсиву, отримають постійний статус учасника проєкту "Академія сучасного політика" з доступом до його безкоштовних клубних можливостей.

Керівником проєкту є Марія Колесник, яка адаптувала скандинавську методику навчання до задачі виведення на результати українських політиків в формуванні навичок та портфоліо політичних успіхів через спеціалізовані коучинг-програми, докладніше про які зазначено тут .

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.