Зимова містерія «Територія РіздвА». Народження

27 октября 2021, 14:35
Владелец страницы
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
0
8
Зимова містерія «Територія РіздвА». Народження

Анжеліка Рудницька за підтримки Українського Культурного Фонду готує концерт-містерію “Територія РіздвА”

Як часто ми чуємо надзвичайні історії про різдвяні чудеса?

Саме у зимові святкові вечори ми відчуваємо чарівну та містичну атмосферу, яка надихала творців по всьому світу писати, співати та змальовувати Україну.

Анжеліка Рудницька за підтримки Українського Культурного Фонду представляє:
Зимова містерія “Територія РіздвА” – концерт за участю відомих українських виконавців та симфонічного оркестру, синтез фольклорної, класичної та сучасної електронної музики. Це нове звучання добре відомих колядок та щедрівок в оригінальних аранжуваннях, створених Євгеном Петриченком.

Анжеліка Рудницька, Катя Чілі, Олег Собчук, «GG ГуляйГород», фольк-студія «Правиця», Арсен Мірзоян, Марина Одольська, «Шпилясті кобзарі», Іванна Пліш, Віталій Кириченко, Павло Табаков, Тоня Матвієнко, «Тhe вйо», Вікторія Васалатій, Валерій Харчишин перетворяться на казкових героїв.

Традиційні українські колядки, щедрівки та новостворені різдвяні пісні зазвучать у сучасних аранжуваннях.
Родзинка проекту – оживлення унікальних художніх полотен Анжеліки Рудницької, які об’їздили з виставками десятки країн світу і тепер стануть героями Зимової Містерії.

«Територія РіздвА» «зазвучить» і жестовою мовою, тож з нами колядуватимуть ті, хто чує серцем.

«Територія РіздвА» — це неймовірні емоції. У ньому живуть традиції наших предків, радість, родинне тепло і дива, без яких неможливо уявити Різдво. Саме вони рухають нас любити і пізнавати світ і з теплом згадувати кожного року про історії попередніх років – з легкістю та сміхом!

Хай наша «Територія РіздвА» зігріє вас у зимові дні!

Прем‘єра шоу на Ютуб каналі Територія А.

Джерело: УКФ

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: концерт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.