Англійська як друга державна? Опитування в Києві

11 липня 2020, 11:54
Власник сторінки
0
327
Англійська як друга державна? Опитування в Києві

Тут справжні відповіді людей на це запитання

#InfoMaidan

Українські політики почали говорити на тему англійської як другої державної. Думки щодо цього різні. А що ж думають українці на вулицях про це, якщо вийти та їх запитати. От ми вийшли та запитали. Дивіться та слухайте відповіді по цьому питанню. Показані всі, що були і нічого не вирізано.Дивіться такожПоказуйте цей матеріал своїм друзям та знайомим, підписуйтесь на ютуб канал, пишіть коментарі про почуте та побачене.
#ДумайтеСамостійно
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,соцопросы,Языковой вопрос,Русский язык,блоггер,блог,вопросы,ответы,языки,украинцы,язык,опрос,иностранный язык,блоги,вопрос,английский,Блогосфера,иностранные языки,микроблоггинг,українська мова,блогер,блоггеры,украинский язык,статус русского языка в Украине,двуязычие,государственный язык Украины,опросы,видеоблог,соцопрос,Київ,блог-платформа,языковая политика,социологический опрос,закон о языках,закон про языки,Языковой закон,английская,Україна,мова,Об основах государственной языковой политики,блогери,російська мова,мировые языки,опитування,новое в блогах,соцопитування,политики в блогах,региональный язык,фейковый блог,русския язык,мовний закон,литературный язык,Закон Украины Об основах государственной языковой,закон про мови,мовне питання,защита украинского языка,Языковой законопроект,статус украинского языка,русский язык как региональный,блог личности,День родного языка,родной язык,видео блог,языковой,русский язык
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.